Poslední kufr 2017

SPONZOŘI ZÁVODU>>

6.10.2017 schválila soutěžní komise Hanácké oblasti ROZPIS ZÁVODU >>

1.11.2017 zveřejněny PARAMETRY TRATÍ>>

V prostoru závodu probíhá v souvislosti s výskytem kůrovce intenzivní těžba dřeva a výsadba nových stromků.  Pořadatelé při práci na aktualizaci mapy zaznamenali celou řadu změn. Navíc se v neděli prostorem prohnala vichřice. A tak i přes veškerou naši snahu mohou být některé změny v mapě nové. Podle toho, co jme po víkendu v lese viděli, nenapáchala vichřice sice velké škody (sem tam spadlý strom a olámané větve), přesto doporučujeme při pohybu v lese ostražitost.

Jako tradičně budou i letos na Posledním  kufru vyhodnoceny nejen žebříčky, ale i NEJLEPŠÍ MASKY. Můžete se inspirovat předloňským ročníkem ve fotogalerii>>

1.11. byly zveřejněny POKYNY>>

2.11. byly zveřejněny STARTOVKY>>

4.11. byly zveřejněny VÝSLEDKY>>

Na shromaždišti zůstalo několik zapomenutých svršků a dalších věcí, které dovezeme na příští závod v Pohoře>>, který pořádá KOB Konice v náhradním termínu 11.11.2017.

6.11. PODĚKOVÁNÍ ředitele závodu potěší:

Děvčata a chlapci, pořadatelé,
v sobotu 4.11.2017 jsme uspořádali Poslední kufr v Krčmani. Dovolte mi touto cestou poděkovat všem Vám, kteří jste se podíleli na přípravě a vlastním průběhu sobotního závodu. Počasí nám i letos mimořádně vyšlo, což mělo určitě svůj pozitivní vliv na celkový dojem ze závodu, ale hlavní bylo zapojení nás při přípravě a hlavně při vlastním závodě. Vše „klapalo“, na shromaždišti bylo vše, jak má být, v lese bylo vše bez problémů a od závodníků jsem slyšel řadu pochvalných slov. To je, dle mého názoru, skvělá vizitka našeho oddílu. Ještě jednou velký dík.

Jindra Smička
předseda SOB