Šikovný SOB má medaili z NOB v kategorii D18 😃😆

Terka má další zlato z MČR a to z adrenalinového závodu v nočním orientačním běhu. Úspěch se však na orientačně obtížné trati nerodil lehce. Terka se nevyvarovala chybek na začátku závodu. Například chyba na dvojku znamenala až průběžné 22. místo. Po další chybě na 7. kontrolu byla Terka na 10. průběžném místě se ztrátou téměř tří minut na vedoucí Aničku Kopeckou z Pardubic. Noční orienťák je však o tom, kdo udělá méně chyb. A jelikož Terka na rozdíl od svých soupeřek v následujících 2/3 závodu již šla čistě, zvítězila s velkým náskokem 2 minut. 😀 Svojí první mistrovskou individuální medaili vybojoval Vítek Horčička v kategorii H18. Bronz získal jen o 2 vteřiny před Roudným z Pardubic. Bramborovou medaili získala naše odchovankyně Adélka Indráková. Jen 47 vteřin jí zbývalo na bronz v ženské elitě. Inu slušný oddíl.

V nedělních štafetách se dařilo zejména našim děvčatům, které vybojovaly druhé místo v kategorii D14 ve složení Adéka, Kája a Vikča.