Áčkový víkend 8.5-9.5. 2021 (Áďa Binarová)

Áčkový víkend 8.5-9.5. 2021 (Áďa Binarová)

Letošní první áčkový víkend nás zavedl do kraje Vysočina. Všem účastníkům se povedlo projít PCR testy, a tak jsme mohli vyrazit natěšení na první „pořádné“ závody.
V sobotním odpoledni na nás čekal sprint v Jihlavě. Všechny pěkně vyškolil svou mapovou náročností, kterou nabídl nejen areál jihlavské ZOO. Po dlouhé době nezávodění to byl pro všechny trochu šok, ale některým se podařilo zaběhnout v dobrém čase (D18 Markét 11.; D20 Vaja 15.)

V neděli jsme se přesunuli z Jihlavy do jejího blízkého okolí. Na pořadu byla krátká trať v lesích okolo Čeřínku. Velmi kamenitá podložka s občasnými potůčky a bažinkami vytvořila zajímavý, fyzicky i mapově náročný závod. Bohužel se nám už tolik nedařilo. Dvěma z šesti na vyčítacím lístku vyšla místo čísel písmenka ve znamení DISK a zbytek pohořel na mapových chybkách nebo fyzičce. Jediné Leničce se podařilo obsadit lepší příčky. (D16-17. místo) A nějaké to poučení pro příště? Kontrolovat kódy, větší soustředěnost a také si pohlídat před závodem funkčnost baterie čipu, popřípadě jakékoliv trable řešit hned na místě.

Výsledky+ GPS tracking sobota a neděle: http://cp2021.okjihlava.cz/index.php?id=vysledky