Tréninky

Tréninky zima 2018 / 2019

Tréninkové skupiny SOB Olomouc jsou rozděleny podle kategorií v OB sezóně 2019:

  • DH16 a starší vedou David Kopecký a David Smékal (pravidelné tréninky ÚT a ČT)
  • D14, H14 vedou Zuza Štrajtová a Jirka Kubíček (pravidelné tréninky ÚT a ST)
  • D12, H12 vedou Zuza Štrajtová a Jirka Kubíček (pravidelné tréninky ST)
  • HDR, D10, H10 vedou Klárka Hálková a Bára Paulíčková  (pravidelné tréninky ST)

 

Úterý odpoledne

Atletický trénink pro kategorie D14, H14 a starší.  Sraz v 16:30, v šatně DDM Olomouc na tř. 17. listopadu je možné se převléci a v 16:45 se vybíhá od DDM. Vedou DavidK ( 608 252 722) a Ivča (724 015 516).

 

Středa od 15:30

Od středy 31. října 2018 zimní příprava žactva v tělocvičně

  • NEJMLADŠÍ ZÁVODNÍCI a MLADŠÍ ZAČÁTEČNÍCI (závodníci kategorií HDR+DH10 a neregistrované děti ročník 2007 a mladší ) vedou Klárka Hálková a Bára Paulíčková
    15:30 – 16:15 tělocvična SPŠS (tř. 17.listopadu 49)
    16:30 – 17:15 třída DDM (tř. 17.listopadu 47)
  • ŽÁCI a STARŠÍ ZAČÁTEČNÍCI (registrovaní závodníci kategorií DH14+DH12 a neregistrované děti rok narození 2006 a starší) vedou Zuza Štrajtová (723934365) a Jirka Kubíček
    16:15 – 17:00 tělocvična SPŠS (tř. 17.listopadu 49)
    17:15 – 18:00 třída DDM (tř. 17.listopadu 47)

 

Čtvrtek od 18:00

Tyto tréninky jsou určeny pro dorost a dospělé. V 18 hodin se od DDM Olomouc vybíhá na běžecký trénink a po něm od 18:45 do 20:00 následuje v tělocvičně DDM trénink obratnosti, posilování, různé hry včetně mapových aj. Vedou DavidS (721 315 369) a DavidK (608 252 722).

Víkendové závody a soustředění

KALENDÁŘ ZÁVODŮ najdete na ORISu http://oris.orientacnisporty.cz/
V zimním období probíhají závody Zimní ligy (je potřeba zobrazit v ORISu nabídku “Všechny závody”) a závody LOB

KALENDÁŘ ZÁVODŮ v HANÁCKÉ OBLASTI jsou i na webu http://www.obhana.cz/

SOUSTŘEDĚNÍ a další OB akce vhodné pro děti a mládež jsou na webu Sportovních center dětí a mládeže Hanácké oblasti v orientačním běhu>>> (Sportovní centra mládeže Hanácké oblasti v orientačním běhu sdružují SCD – Sportovní centrum dětí, SCM – Sportovní centrum mládeže a TSM – Tréninkové středisko mládeže).

Na tréninky se těší kolektiv trenérů UOL (Jindra, David K, David S, Zuza, Ivča, Jirka a Bára)