Dvoje štafety a sprint v Šumperku

Dvoje štafety a sprint v Šumperku

Podle příspěvků na našich stránkách to vypadá, že v květnu jsme pouze trénovali. Jelikož skutečnost je někde jinde (v mém případě určitě), doplňuji základní informace o uplynulých závodech.

Takže nejprve městský sprint v Šumperku  :-).

39 SOBů absolvovalo městský sprint, který připravil KSU Šumperk. Pěkný závod za příjemného počasí s nástrahami na trati v podobě historického centra města. Můj závod nepatřil k nejpovedenějším. Na sprint je 2,5 minuty chyb mnoho :-). Ale stejnou chybu udělal i Jan Mrázek A jak dopadli naši nejlepší?

3. místo Magda Kubíčková v D10, Vikča v D16

4. místo Kája v D16, Ivča v D35

5. místo Eva H. v D35

 

Následovaly štafety na Třemešku. V podmáčeném, mapově obtížném terénu jsme postavili v sobotu 7 štafet, další naši závodníci běželi za Hanáckou oblast. Dařilo se Lence Jílkové, která přispěla ke stříbru v D14. Výborné 2. místo získala i štafeta v kategorii D135 ve složení Ivča, Hanka a Eva. Naše štafeta ve složení David, Jirka a já jsme skončili na pěkném 5. místě ze 16 štafet :-).

Nedělní závod byl ve znamení studeného deště. Nejvíce se dařilo našim mladým nadějím. Terka s Pavlou se výrazně přičinily ke zlatu v D12. Stříbro opět vybojovala sestava Ivča, Hanka a Eva v D135. Výborně byla rozběhnutá i naše štafeta v H105. Po prvním úseku (David) první, po druhém (Honza Hálek) stále první, no a já to “vytáhnul na slušnou” 4. příčku :-(.  Není každým dnem posvícení :-).