Fantom IV – doplnění (Vyhodnocení Fantom závodů)

Fantom IV – doplnění (Vyhodnocení Fantom závodů)

Nepříjemný SOB se časem stává naštvaným SOBem. Pro zažehnání chmur a možnost protáhnutí zdřevěnělých nohou jsme včera instalovali kontroly v areálu Bukoveček (cca 4km východně od Helfštýna). Parkování je v obci Rybáře (odbočit na kruhové objezdu u Drahotuš vpravo) těsně před mostkem přes řeku. K dispozici jsou tři tratě a mapa je stará cca 5-6 let (ale kupodivu docela sedí, nových vykácenek je tam jen pár).

Poděkování patří Michalovi za stavbu tratí a triu Robert-Michal-David za roznos.

DH21

DH14

DH12

popisy kontrol

Kontroly mají jako obvykle podobu cca 1 m vysokých dřevěných kolíků s červeným vrškem. Tentokrát je označen i start a cíl. Upozorňuji, že kolíků s červeným vrškem se v lese nachází velké množství, protože tam probíhalo jakési vytyčování. Jsou to ale menší kolíky staršího data, nejsou naše a snad si je nespletete. Pokud si chce někdo měřit čas, tak poctivě dobíhejte ke “kontrolám” jako byste opravdu razili, tzn. opravdu se na ten srázek vyškrábejte! Případné chybějící kontroly nám prosím nahlaste.

 

Vyhodnocení Fantom závodů

Každý, kdo si závod odběhne a změří si čas pomocí hodinek, zašlete e-mail dle následujících pravidel:

Do předmětu e-mailu napište pouze závod, kterého se čas týká. takže např. Fantom I …. nebo Fantom II. Nic víc. Pokud uvedete časy za více závodů tak potom pouze Fantom.

dále napište jméno, příjmení, trať a čas.

Pošlete na michal@lanovecentrum.cz

Vyhodnocení bude 30.dubna 2020 na stránkách SOB Olomouc.

K dispozici momentálně 4 lokality: Fantom I – les Království, Fantom II – Terezské údolí, Fantom III – Sládkova skála, Fantom IV – Bukoveček