Konec sezóny

O víkendu vyvrcholila  OB sezóna posledním mistrovským závodem – MČR štafet a klubů na jihu Čech v Krajníčku a SOB(OL)i byli opět při tom, jak se můžete dočíst jednak ve Fanově příspěvku a taky ve výsledcích, kde jména našich členů figurovala nejen v klubových štafetách a družstvech, ale i v oblastním výběru žactva Hanácké oblasti. Všem, kteří SOB Olomouc reprezentovali dík a těm, kdož jim fandili a drželi palce také. Nyní si všichni užíváme krátkého odpočinku, k němuž tradičně patří různé akce, jako závěrečná a motivační soustředění a poslední oblastní závody.

Otevřené podzimní soustředění TSM, SCM a SCD na Kořenci >> o podzimních prázdninách 27.-30.10.2018 je vhodné pro všechny zájemce od začátečníků po zkušené borce. (OPRAVEN termín v plánu mapových tréninků >>). Přihlášky jsou do 21.10.2018.
Nabídka dalších soustředění je webu SCM >>, neváhejte se včas přihlásit.

Na konci sezóny oblastních žebříčků i letos pořádáme Poslední kufr >>, kde můžete předvést jak své orienťácké dovednosti, tak kreativitu při vymýšlení a tvorbě kostýmů (takže si 10.11. udělejte čas a přijďte se proběhnout a pomoci s pořádáním).