Naše závody v Krčmani uzavřely superžebříček

Naše závody v Krčmani uzavřely superžebříček

V sobotu jsme za nádherného babě-letního počasí uspořádali závody na krátké trati v lesích Chlumu s centrem v obci Krčmaň. Tratě se snad líbily, žádné super-negativní ohlasy jsem nezaznamenal. Dorostenci se bravurně zhostili pořadatelských povinností a je vidět, že se na ně můžeme spolehnout. Žáci rovněž pomáhali a patří i jim velký dík. V žákovských kategoriích se dařilo Terce Paulíčkové, z které roste velká závodnice (1. D10), Barče a Madle (2. a 4. v D12), Káje a Vice (2. a 3. v D14) a Igorovi (2. v H12). Premiéru, a to velmi úspěšnou, si odbyl Kuba Šesták (2. v DH10N).

Naším závodem byl rovněž ukončen superžebříček a žebříček družstev žáků. V družstvech jsme obhájili skvělé třetí místo v oblasti a navázali tak na dlouhou tradici. Vyrovnali jsme se i s odchody Fany a holek Raclavských do dorosteneckých kategorií a skvělým finišem stahovali i veleoddíly z Opavy a Šumperku. Zároveň jsme dosáhli nejvyššího bodového zisku z jednotlivého závodu (122 bodů za závody v Krčmani).

V superžebříčku zahrnujícího nejlepších osm závodů za celou sezónu si na stupně vystoupali:

  1. místo: Zuzka (D16), Fana (H16), David K (H21), Mirek (H45)
  2. místo: Kája (D14), Lenka R. (D16), Lenka J. (D21), Milada (D55), Dominik (H18)
  3. místo: Vika (D14), Jarka (D55), Igor (H12), Honza Horký (H35), Honza Bednář (H55)

Ještě nás čeká poslední závod tuto sobotu na Pohoře, přihlášky do středy. Stále se ještě bojuje o body do Hanáckého žebříčku podzim, kde se udělují B licence žákům a dorostencům, tak se přihlaste a užijte si poslední oficiální závody letošní sezóny!!!