Pozvánka na běh nebo procházku podzimním lesem v okolí Krčmani

Pozvánka na běh nebo procházku podzimním lesem v okolí Krčmani

Spolek orientačních běžců Olomouc připravil tuto sobotu, 4. listopadu 2017, pro všechny zájemce o pohyb v přírodě jednoduchý závod v orientačním běhu, jehož motto zní „KDO HLEDÁ, TEN NAJDE“.

Jak se již stalo dobrou tradicí, přivítáme, když se dostavíte na start závodu ve „společenském“ oděvu (masce) – letos opět vyhodnotíme a odměníme nejlepších 7 masek!!

Máme pro vás připravenou trať s označením HDR o délce 2,2 km vzdušnou čarou, která je postavena tak, abyste ji zvládli i bez zkušeností s orientačním během. Pokud si troufáte, můžeme vás zařadit do kategorie „Příchozích“, která je o něco složitější. Můžete běžet samostatně, nebo ve dvojici, či skupince.

Přestože se jedná oficiálně o závod, jsou vítáni i účastníci, pro které výsledný čas není to nejdůležitější. To znamená, že když si trať závodu projdete pěšky, nebo v průběhu závodu se zdržíte hledáním hub, nikdo se na vás nebude zlobit J.

Startovné je 50,- Kč. Za dalších 10 Kč vám zapůjčíme jednoduché elektronické zařízení, které zaeviduje nález správné kontroly. Centrum závodu je Krčmaň, Obecní úřad a přilehlé hřiště. Start závodu je v 11.00 hod. Je vhodné se do centra závodu dostavit dříve.