Prázdninové SOBí soustředění bude 6.-11.7.2020 v Jizerských horách

Prázdninové SOBí soustředění bude 6.-11.7.2020 v Jizerských horách

Vážení SOBi, SOBice, SOBátka a další příznivci orientačního běhu,
chystáme pro vás oddílovou akci roku, kterou bude prázdninové soustředění SOB Olomouc na chatě Slovanka v Jizerských horách!
Uskuteční se v termínu od pondělí 6.7.2020 do soboty 11.7.2020. Čeká na vás 5 dní strávených blouděním (pardon – běháním) v nádherných terénech Jizerských hor – v terénech, se kterými se u nás v ostružinové Hané nesetkáme. Kromě mapových tréninků nás budou čekat i nějaké hry, řekl bych, že i trochu zábavy, vezmeme samozřejmě i kola a trochu se podíváme po okolí. A že na tuto oddílovou akci nezapomenete to je snad jasné, protože to organizuju já… a taky Eva Horčičková a taky David … a ještě někdo minimálně stejně šikovný.
Akce bude určena pro všechny výkonnostní kategorie tedy od DH 10 výše. Rodiče dětí se nemusí bát, my jim je zase rádi vrátíme! Minimálně dvakrát denně budeme na mapě, čekají nás terény z loňského MČR!
Ubytování bude zajištěno na chatě Slovanka (Lučany nad Nisou). K dispozici bude plná penze. Orientační cena za osobu za 5 dní se bude pohybovat kolem 3 600 – 3 800,- Kč (v ceně vše vč ubytování v chatě, plné penze, map a tréninkových materiálů). Dopravu řešíme vlastními auty, kdo auto nemá, tak se určitě k někomu vejde.
Neváhejte proto prosím a přihlašte se na Doodlu co nejdříve, nejpozději však do 31.5.2020 ať víme, co máme na chatě domlouvat. Čím více nás pojede, tím bude cena příznivější.
Přihlašujte se prosím zde:   https://doodle.com/poll/i8vqik46rgdkvtm9
Pokud by někdo moc moc moc chtěl jet, ale finanční situace mu to neumožnila, napište mi. V oddíle zřídíme malou grantovou komisi a možná bude možné 1 – 2 z vás na soustředění přispět.
Pokud někdo váhá a musí např kvůli této famózní akci překopat program na začátek prázdnin a nestihne se do 31.5. přihlásit …. ale zvažuje, že pojede, tak mi to určitě napište zvlášť na kontaktní e-mail.
Všichni ostatní  – pusťte se do přihlašování, těšíme se na vás! Další informace budou následovat začátkem června, až budeme znát orientační počty a složení účastníků.
Za organizatory vás zdraví – Michal Paulíček