První letní vícedenní závody za námi

První letní vícedenní závody za námi

Začátek prázdnin jsme si užili na Ceně Střední Moravy na Suchém. Z 35 našich závodníků dosáhli na stupně vítězů Vlaďka Raclavská (vítězka kategorie D16B),  Matouš Prachař, (vítěz kategorie H18B) a Jan Horký  (vítěz kategorie H45B). Štěpánka Štrajtová vyhrála vložený závod Trail-O (plného počtu bodů dosáhli dva závodníci, a tak rozhodla časovka, ve které byla Štěpánka rychlejší).

V polovině července zamířilo 31 našich závodníků na Vysočinu do krásného lesa v okolí Lipnice nad Sázavou na závody H.S.H. Vysočina cup. Na stupně vítězů nakonec vystoupaly Iva Poklopová (druhá v kategorii D50B) a Terka Paulíčková, která se zdařilým finišem probojovala na třetí příčku v kategorii D12B. Na Vlaďku Raclavskou zůstala “bramborová medaile” v kategorii D16B a na “malou bednu” se jako šestý probojoval i Roman Šimek v kategorii H50B. Těsně pod ní, na místě sedmém, skončil v silné konkurenci kategorie H40B David Kopecký.

Tolik statistika výsledků. Co se do ní však nevešlo, jsou zážitky ze dnů prožitých uprostřed lesů v příjemné společnosti. Prázdninové závody mají své kouzlo, které jsme si užili všichni, ať už jsme ve výsledkové listině kdekoli. Třeba vám je přiblíží pár obrázků, co jsem dala do fotogalerie>>.

Prázdniny ještě nekončí a letních vícedenních závodů, táborů a jiných orienťáckých akcí je na výběr.
Tak někdy brzy v letním lese na viděnou. zuza z-)