Sprintové mistrovství v Konici

Netradičně v neděli (28.4.) se konalo Mistrovství Hanácké oblasti ve sprintu a sprintových štafetách. Tratě byly kopcovité a celkem hezky postavěné, zázemí bez problémů, počasí na běhání příjemné. Dařilo se nám napříč kategoriemi a cíl postupu čtyřech dorostenců na MČR byl skoro splněn (kvalifikovali se Filip, Maki a Zuzka, v juniorech i Domino, postup unikl Fanovi – DISK). Pochvalu ale zaslouží všichni kdo se s nástrahami uliček popasovali!!!

D12: 2. Ája, 3. Kája Janků (holky si odvezli zlatou a stříbrnou medaili z MHO), 5. Pája

D14: 1. Leňa, 4. Madla

D16: 1. Maki, 5. Kája, 6. Vika

D18: 2. Zuzka, 3. Lenka, 4. Eliška V. (zlato-stříbro-bronz v MHO)

H65: 4. Laďa J.

Odpoledne pokračovalo orientační klání mistrovstvím Hanácké oblasti ve sprintových štafetách. A zde jsme byli vidět!!!

V žácích zvítězila po drtivém finiši posledního úseku štafeta Ája-Pája-Madla-Leňa

V dospělích zvítězila po drtivém finiši posledního úseku štafeta Zuzka-Filip-Fana-Maki, třetí byli také skvěle běžící Vika-Mates-Erki-Kája