Tři brambory z Křemence

Druhou nejvyšší účast na letošním závodu v OB (49 závodníků) jsme dosáhli při závodech v Křemenci u Konice, kde pořadatelé z Plumlova uspořádali dva závody během jednoho dne. Běželo se v mírně kopcovitém terénu, se zajímavými terénními tvary, s pestrou skladbou porostů. Nepříjemné bylo velké množství smrkových tyčovin se suchými větvemi ve spodní části kmenů, které potrhaly nejeden dres. Nepříjemné bylo i ostružiní a kopřivy. Ale na to jsme v našich podmínkách zvyklí :-). Vyzkoušeli jsme náš nový stan, je super do letního počasí, které bylo po celý den.

Dopoledne se běžela krátká trať. Tratě byly zajímavé, výsledky našich členů rovněž. K nejúspěšnějším výsledkům SOBů patří:

  1. místo Honza v H35, Honza v H70
  2. místo Adélka v D14, Miládka v D55
  3. místo Petr v P
  4. místo Vikča v D14, Ivča K. v D45, Fána v H16
  5. místo Kája v D14, Radek v DH10N, Matouš v H18
  6. místo Filip v H16, Roman v H45

Odpolední štafety měly opět více než důstojné zastoupení SOBů. Koláč za první místo dostala štafeta v kategorii H40+ ve složení Roman, David a David (zejména díky finiši Davida Kopeckého). Pak následovaly tři bramborová umístění. V DH 14 bronz jen těsně unikl dobře běžící Adélce, Vikče a Káje. V ženách pěknou bramboru získala vyrovnaně běžící štafeta ve složení Markéta, Eliška a Jana), v D40 pak bramboru ve složení Ivča, Helenka a Bára (nejlépe zaběhla Ivča). Z dalších štafet je nutno pochválit zejména Terku Paulíčkovou, Jirku Kubíčka a Michala Paulíčka, Zuzku Štrajtovou, Fánu, Matouše a Igora. Pochvalu zaslouží všichni, kdo se štafet zúčastnili :-).