Velký štafetový víkend

Tento týden se se štafetami roztrhl pytel 🙂

A ve výsledcích SOBi dosáhli skvělých výsledků. Nejcennější úspěch dosáhl Jan Semerád, který na Letní deaflympiádě (světové hry neslyšících) v brazilském Caxias do Sul získal bronzovou medaili  ve štafetě ve složení Marie Pangrácová, Jan Semerád, Marek Spilka a Anna Pangrácová.

Stříbrnou medaili po napínavém závodu vybojovala na Mistrovství Valašské oblasti sprintových štafet v kategorii DH40 štafeta ve složení Eva Bartoňová, David Kopecký, Roman Šimek a Ivana Poklopová stříbrnou medaili se ztrátou 12 vteřin na zlato.

V dopoledním oblastním žebříčku Laďa Jadviščok získal stříbro v H70, bronz David Kopecký v H35 a Terka Kopecká v D12. Nepopulární 4. místo vybojovala Barbora Dráčová v D16, Eva Bartoňová v D35, 5. místo pak Madla Šaňáková v D16.

Na švédské Tiomile v mládežnické kategorii za účasti 241 štafet obsadila štafeta SKI-OB Šternberk ve složení ´Tereza Paulíčková, Jan Mrkvice, Lenka Jílová a Štěpán Holas krásné 49. místo. Terka Janošíková na prvním úseku doběhla sedmá, její štafeta skončila jako 61.