Závody 14.10. na Helfštýně a ve Valmezu

V sobotu se velká skupina našich běžců zúčastnila dvojzávodu HŽ. Klub Magnus Orienteering (jmenovitě Petr Horvát) připravil moc hezké tratě v nám dobře známém terénu okolí hradu Helfštýn (krátká trať), odpoledne pak následoval závod ve sprintu v centru Valašského Meziříčí. Počasí bylo hezké indiánsko-podzimní a tak jedinou kaňkou byla jakákoliv absence občerstvení během dopoledne a poměrně ošizené vyhlašování výsledků u obou závodů. na chuti nám to ovšem neubralo a řada našich závodníků si doběhla pro opravdový či fiktivní diplom. Pochvalu zaslouží Vlaďka, která se skvěle popasovala s premiérou v dámské elitě a ve sprintu byla těsně pod stupni vítězů).

1. místo: krátká: Terka P. (D10), Vika (D14), sprint: Kája (D14), Franta (H16), Dominik (H18)
  2. místo: krátká: Kája (D14), sprint: Vika (D14)
  3. místo: krátká: Franta (H16), Tonda (H45), sprint: Igor (H12), Mirek (H45), Majda (HDR)