Podzimní sezóna se blíží – důležité informace!!!

Podzimní sezóna se blíží – důležité informace!!!

Červenající se jeřabiny nám odzvánějí konec prázdnin a nás čeká podzimní sezóna.

První akcí podzimu jsou Srovnávací testy mládeže. Koná se 2.9. od 10:00 na atletickém stadionu (Lokotce). Na základě výsledků budou závodníci zařazeni do TSM (Tréninkového střediska mládeže) pro rok 2018.
Srovnávací testy mládeže jsou určeny pro věkovou skupinu 14-19 let (resp. ročník narození 2003-1998), “STM” jsou otevřené bez omezení výkonnosti – slouží k porovnání fyzické kondice a mapových dovedností. Bylo by dobré, kdyby se zúčastnili všichni držitelé A a B licence – tedy Pepa, Dominik, Štěpán, Matouš a Franta, případně Filip a dále Adélka K., Zuzka, Lenka a Vlaďka.
Informace je možné získat od Pepy, který testy loni absolvoval, či u oblastní šéftrenérky Krišpýny.
Přihlášky zde: http://vd-ob.cz/.

Prvním (dvoj)závodem jsou pak A-čkové závody, které pořádá AOP v Pusté Polomi 9. a 10. září. Přihlášky jsou do 28.8. !!!

O víkend později se rozdělíme. Jedna skupina pojede na závody štafet a sprintu (Lázně Bělohrad a okolí) – štafety dává dohromady a ubytování zajišťuje Roman Šimek. Na závody ve sprintu se hlaste sami. Jde zejména o výkonnostní kluky a holky DH18, případně D14. Přihlášky do 30.8.

Mladší a méně zkušení závodníci pojedou na víceoblastní závod na Bunči, kde rovněž proběhne soustředění – přihlášky registruje Martina Gallo. Přihlášky na soustředění co nejdříve (pokud už nejste přihlášeni), na závody do 10.9.