Jak si vedli SOBi na prázdninových vícedenních závodech ??

Komu se nelení, tomu se zelení, aneb získává další zkušenosti při běhu v neznámém terénu. Výsledky Ceny střední Moravy, Silesie a H.S.H. Vysočiny již zde byly presentovány.

Následovala 5ti denní závody Bohemia. Z pěti našich zástupců se nejvíce dařilo Lindě, která obsadila 7. místo v F3 (nebyla to formule tři), a Lence Janošíkové, která v celkovém hodnocení obsadila 11. příčku v D21B.

Ve skalách na Advantě (pískovce kolem Teplic nad Metují) běželo 6 SOBů. V kategorii H45A zářil Honza Horký, který skončil na třetím místě.

Na Rumcajsových mílích nás startovalo 9. Hustá byla zejména první etapa, která se běžela za bouřky, v šeru a v přívalovém dešti. Výborně zaběhla v D45 Ivka Kašparová – skončila druhá jen 16 vteřin za Křivdovou. Skvělou formu potvrdil a kategorii H45 opanoval Honza Horký a s náskokem 4 minut vyhrál (už se těším, jak nás podpoří na podzim při MČR štafet). Béčka v 21 mužích o 1,5 minuty vyhrál David Kopecký.