SOB Tour 2021 ukončena!

SOB Tour 2021 je minulostí. Letošního ročníku s tématem vrcholových prémií se zúčastnilo celkem 25 běžců a ti naběhali dohromady přes tisíc kilometrů (1009,2 km)! Dohromady jedenáct běžců zvládlo všech dvanáct etap (rodina Šestákova – Terka, Kuba a Pavla; David Kopecký, David a Vika Smékalovi, Renča Jirková a Jirka Robenek; jediná zástupkyně dětské SOB Tour Terka Kopecká odběhla všech šest dětských a jednu dospěláckou etapu). Třem běžcům to bylo málo a zvládli dokonce odběhnout žolíkovskou etapu na vrchol Bradlo (Tom Krampla a Dana a Laďa Špacírovi). Dvě korunky pro nejrychlejšího běžce/běžkyni si vysloužila Terka Paulíčková, tři korunky jdou za Pájou Horovou a sedm korunek vyzobal David K.

Letošní ročník je specifický tím, že má charitativní rozměr. Všichni jsme více či méně zdraví, chytří, krásní a bohatí. Ne každý má ale stejné podmínky a stejné šance. Každý běžec letošní SOB Tour má proto možnost přispět libovolnou částkou (doporučeno bylo 2Kč za uběhnutý kilometr, fantazii se ale meze nekladou) na společný finanční dar za SOB Olomouc obecně prospěšné společnosti Šance Olomouc (sanceolomouc.cz). Prosím všechny běžce, aby mi napsali, zda se chtějí sbírky zúčastnit a jakou částkou chtějí přispět (kopecky@ueb.cas.cz).

Běžci se všemi etapami dostanou dárek (pravděpodobně tričko) zdarma, ostatní si ho budou moci koupit.

Závěrem chci do nového roku všem popřát správný směr, zdravé tělo, klidnou a vyrovnanou mysl a dobré kamarády kolem Vás.